هوشمند ارتباط شریف

مدیر عامل : آسیه مروی
زمینه فعالیت : اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی
ایده محوری : افزایش دقت نظارت بر دام، تشخیص سریع بیماری و مشکلات دام و تشخیص دقیق زمان فحلی، باعث کاهش هزینه¬ها، کاهش ریسک حذف دام، افزایش تولید شیر و افزایش نرخ زاد و ولد می-شود. در مجموع استفاده از این سیستم بهره وری دامداری¬ها را افزایش می¬دهد.

درباره واحد

شرکت هوشمند ارتباط شریف فعالیت خود را از سال 96 در قالب استارتاپ، در زمینه¬ی اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی در شتاب دهنده¬ی دانشگاه شریف آغاز نمود. شرکت ما متشکل از کارشناسان حوزه های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و متخصص دامپزشکی است و هم اکنون در مرکز رشد دانشگاه شریف به فعالیت خود ادامه می دهد.
شرکت هوشمند ارتباط شریف در زمینه هوشمند سازی کشاورزی و دامپروری فعال بوده و محصول فعلی آن سیستم هوشمندسازی گاوداری می¬باشد. این محصول شامل یک گجت هوشمند بوده که به صورت گردنبند روی دام نصب می شود و علائم رفتاری آن را به صورت مداوم و پیوسته پایش می کند. اطلاعات دریافت شده از گردنبند هوشمند تحلیل شده و وضعیت سلامت دام ، زمان مناسب برای تلقیح و پارامترهای مهم دیگر استخراج شده و از طریق پنل کنترل و نرم افزار موبایل به اطلاع دامدار رسانده می شود.
استفاده از این سیستم در گاوداری¬های صنعتی با افزایش دقت نظارت بر دام، تشخیص سریع بیماری و مشکلات دام و تشخیص دقیق زمان فحلی، باعث کاهش هزینه¬ها، کاهش ریسک حذف دام، افزایش تولید شیر و افزایش نرخ زاد و ولد می¬شود. در مجموع استفاده از این سیستم بهره وری دامداری ها را افزایش می دهد.

محصولات

این محصول شامل یک گجت هوشمند بوده که به صورت گردنبند روی دام نصب می¬شود و علائم رفتاری آن را به صورت مداوم و پیوسته پایش می کند. اطلاعات دریافت شده از گردنبند هوشمند تحلیل شده و وضعیت سلامت دام ، زمان مناسب برای تلقیح و پارامترهای مهم دیگر استخراج شده و از طریق پنل کنترل و نرم افزار موبایل به اطلاع دامدار رسانده می شود.

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، خیابان آزادی، خیابان قاسمی، کوچه گلستان، نبش بن بست گل، پلاک 4

کد پستی : 1459973843      تلفن : 02166067763-09132879199

ایمیل :
hooshmand.ertebat.sharif@gmail.com