مدیر یاران آسا

مدیر عامل : سيد نصير حقيقى
زمینه فعالیت : فناورى اطلاعات و ارتباطات
ایده محوری : ايجاد يك پلت‌فرم بين گروه‌هاى اجتماعى تخصصى در بستر اينترنت براى مبادله‌ى كالاى تخصصى آن گروه

درباره واحد

شرکت مدیر یاران آسا مجموعه‌اى از فارغ‌التحصیلان دانشگاه شریف در رشته‌هاى مهندسى کامپیوتر، صنایع و MBA است. هسته اصلى این شرکت، از هسته‌هاى سابق و فعال مرکز کارآفرینى دانشگاه شریف و با نام سابق نیسا است که هم‌اکنون تمرکز خود را بر ارائه راهکارهاى مدیریتى مبتنى بر IT قرار داده است. همچنین این شرکت با رویکرد خلق مدل‌هاى نوآورانه کسب و کار، درصدد است تا تحولى در پلتفرم‌هاى ارتباطى شبکه‌هاى تخصصى به منصه ظهور برساند. مرزهاى این شرکت جهت جذب نخبگان کشور در زمینه‌هاى مدیریت و IT و به منظور ارایه خدمات و محصولات نوآورانه خود باز است و همین امر، از مزیت‌هاى رقابتى شرکت و از عوامل پویایى آن است.

محصولات

همانطور كه پيش‌تر نيز گفته شد مهم‌ترين محصول اين شركت، طراحى و توسعه پلتفرم‌هاى ارتباطى و شبكه‌هاى تخصصى در بستر IT است كه از جمله اين محصولات مى‌توان به موارد زير اشاره كرد:
– وبسايت مرجع تخصصى موسيقى
– اپليكيشن «چالش» در حوزه سلامت (در حال توسعه)
– اپليكيشن «باهم» در حوزه آموزش (در حال توسعه)
علاوه بر اين محصولات، شركت مديرياران آسا توانسته است تا با تكيه بر دانش و تجربه متخصصان خود، در زمينه Digital Marketing به ارايه خدمت و مشاوره به متقاضيان بپردازد و با تمركز بر مشتريان شركتى، پروژه‌هاى موفقى را در اين حوزه به انجام برساند.

اطلاعات تماس

تاريخ خروج از مركز رشد: 31 خرداد 1395
www.Modiryaran.com
Info@modiryaran.com