شرکت بینا پرداز یکتا

مدیر عامل : مقداد شکیبا
زمینه فعالیت : فناوری اطلاعات
ایده محوری : بیناپی: درگاه پرداخت سازمانی BinaPay.ir - تایمرا : سامانه رزرو Timera.ir

درباره واحد

محصولات

1- بیناپی: درگاه پرداخت سازمانی BinaPay.ir

امروزه بانکها با ارائه درگاه پرداخت اینترنتی امکان دریافت هزینه بدون مراجعه حضوری را فراهم نموده اند اما بسیاری از سازمانها و شرکت های بزرگ دارای زیرمجموعه ها، سامانه ها و اپلیکیشن هایی با طیف وسیعی از انواع خدمات باشند. لذا راه اندازی درگاه اینترنتی بانکی مستقل برای یکایک این ها بدلیل مشکلاتی که دارد معقول به نظر نمی رسد.

بیناپی – درگاه پرداخت سازمانی – راهکاری جهت بهبود مدیریت متمرکز و رفع مشکلات ارائه می دهد. درحال حاضر دانشگاه صنعتی شریف، اداره کل فناوری و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران از بیناپی استفاده می کنند  این شرکت آماده ارائه این سرویس به همه دانشگاه های کشور می باشد.

2- تایمرا : سامانه رزرو  Timera.ir

پارک های علم و فناوری، مراکز نوآوری، مراکز رشد و شتابدهنده های کسب و کار در سراسر کشور، میزبان تعداد پرشماری از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها هستند. با کمک تایمرا، این مراکز می توانند بسادگی سالن ها و اتاق های جلسات خود را به صورت مدیریت شده در اختیار فناوران این واحدها قرار دهند.

درحال حاضر تایمرا در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و مجتمع خدمات فناوری این دانشگاه، اداره کل فناوری و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مجتمع فناوری دانشگاه الزهرا و مرکز رشد دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی درحال بهره برداری می باشد. کنند  این شرکت آماده ارائه این سرویس به همه دانشگاه های کشور می باشد. این شرکت آمادگی ارائه این سرویس به همه اعضاء خانواده زیست بوم علم و فناوری کشور را دارد.

اطلاعات تماس

آدرس: تهران،خ آزادى، خ حبيب اله، خ قاسمى، کوچه گلستان، بن بست گل، پلاک۴ طبقه اول

(ساختمان شماره 3 مرکز رشد فناوری های پیشرفته پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف)، طبقه اول، واحد 3/14

تلفن ثابت: 66010739 – 021

تلفن همراه: 09121771941

ایمیل : info@bp1.ir

سایت: www.bp1.ir