راستى پویان کارآفرینى شریف (راسکو)

مدیر عامل : مهدى بيكى‌پور
زمینه فعالیت : فناورى اطلاعات و ارتباطات
ایده محوری : يجاد يك پلتفرم C2C براى خريد و فروش خدمات كوچك و متوسط بر بستر اينترنت

درباره واحد

راستى ‌پویان کارآفرینى شریف (راسکو) با هدف فعالیت در حوزه‌ى تجارت الکترونیک و راه‌اندازى کسب ‌وکارهاى اینترنت‌ محور ایجاد شد. افراد تیم که متشکل از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌هاى کامپیوتر و مدیریت دانشگاه‌هاى شریف، تهران، امیرکبیر و الزهرا هستند که هفته‌ها با اشتیاق و انگیزه روى دو مدل کسب‌ و کار انجام میدم و گودکو به عنوان نخستین محصولات این شرکت کار کرده و با إتکا به چندین سال تجارب کارى مستقل و مشترک خود در حوزه‌هاى فناورى اطلاعات و کسب ‌وکار، و با بهره‌گیرى از نظرات مشاوران مجرب و توانمند خود در حوزه‌هاى کسب ‌و کار، اقتصاد، و فناورى اطلاعات، این محصولات را به بازار معرفى نمودند.

محصولات

– انجام ميدم: مركز خريد و فروش آنلاين خدمات؛ بسترى امن كه از طرفى به افراد امكان مى‌دهد با استفاده از توانمندى‌ها و استعدادهاى خود و بدون هيچ‌گونه هزينه‌ى اوليه به ارائه‌ى خدمت و كسب درآمد از طريق اينترنت بپردازند، و از طرف ديگر، پاسخگوى نيازهاى افرادى خواهد بود كه به دنبال دريافت انواع خدمات در زمان معقول و با هزينه‌ى مناسب هستند.
– گودكو: شبكه‌ى ارتباطى كارفرما و نيروى كار حرفه‌اى؛ بسترى منحصر به ‌فرد كه از يك سو به افراد كمك مى‌كند شغل مورد علاقه‌ى خود را بيابند و از سوى ديگر به شركت‌ها كمك مى‌كند كه با كمترين هزينه، مناسب‌ترين همكاران خود را بيابند.

اطلاعات تماس

تاريخ خروج از مركز رشد: 6 تير 1396
سايت: www.anjammidam.com
ايميل: info@anjammidam.com