راد سپهر پژوه

مدیر عامل : محمدرضا قرابيك
زمینه فعالیت : مواد و متالورژى
ایده محوری : ساخت و توليد محصولات و ارايه خدمات فنى و مهندسى در حوزه مواد نوين

درباره واحد

به نظر می رسد امروز در صنعت روش ها و دیدگاه های تک محوری یک متخصص به تنهایی پاسخگوی نیازمندی های پیش روی صنایع و تامین کننده تمام ملزومات نمی باشد و عملا برای حل مسائل نیاز به حضور کارشناسان حوزه های مختلف و اشتراک تجارب می باشد. شرکت راد سپهر پژوه توسط فارغ التحصیلان رشته های مختلف فنی مهندسی تاسیس گردیده است که در زمینه های مهندسی اتوماسیون، نانومواد، بیومواد، ، پلیمر و شناسایی مواد مشغول به فعالیت هستند. هدف شرکت ایجاد ارزش از طریق ارائه راهکار های جامع مهندسی است. به بیان دیگر ما تلاش می کنیم علم و دانش تئوری موجود در دانشگاه و محیط آکادمیک را به تکنولوژی قابل استفاده در صنعت تبدیل کنیم.
این شرکت در نظر دارد که با تمرکز بر فعالیت ها و تحقیقات دانش بنیان اقدام به عرضه محصولات صنعتی و نیمه صنعتی مورد استفاده کارخانه های بزرگ، واحدهای نیمه صنعتی کوچک و شرکت های نوپا نماید و از طریق تولید قطعات، تامین و تجهیز ماشین آلات، بهبود بازدهی فرایندی، تشخیص و رفع عیوب و افزایش کیفیت محصولات نهایی فعالیت اقتصادی خود را انجام دهد. امید است که حضور تخصص های مکمل از جمله متخصصان مهندسی برق و مهندسی شیمی در بدنه مهندسی شرکت راه را برای رسیدن به اهداف مذکور هموار نماید.
جهت آشنایی با حوزه های فعالیت شرکت مطالبی به صورت خلاصه به پیوست می آید.

محصولات

  •    اتوماسیون
  •   سی ان سی
  •     سورتینگ آبشاری  مبتنی بر ماشین بینایی
  •     مواد مهندسی
  •    روانکارهای دوست دار محیط زیست

اطلاعات تماس

تلفن همراه تلفن کدپستی دورنگار
09126280968 02126408632 1459973911  
نشانی پست الکترونيکی نشانی پايگاه‌ اينترنتی
Rgb2640@gmail.com  
نشانی تهران – خیابان آزادی – خیابان حبیب الهی -خيابان شهيد احمد قاسمي-پلاك 65- مرکز فناوری شریف – طبقه دوم- شرکت رادسپهر پژوه