تجهیز الکترونیک اکسون

مدیر عامل : حسن فدوى جهرمى
زمینه فعالیت : سازه هاى نوين
ایده محوری : طراحى و توليد تجهيزات پزشكى زيبايى و فيزيوتراپى

درباره واحد

شرکت تجهیز الکترونیک اکسون توسط گروهى از متخصصین در زمینه الکترونیک، مهندسى پزشکى، مکانیک … و گروه مشاور پزشکى و فیزیوتراپى تشکیل شده که به تولید تجهیزات و دستگاه هاى مربوط به زیبایى و فیزیوتراپى مى پردازند . سوابق کارى افراد در این مجموعه در طراحى و ساخت این نوع تجهیزات، این گروه را قادر به تولید تجهیزات و دستگاه هایى به کیفیتى بسیار بیشتر و قیمتى به مراتب کمتر از نمونه هاى خارجى ساخته است . به علت بومى کردن تمامى تکنولوژى از طراحى تا ساخت، این شرکت فناور تضمین کننده ى بهترین خدمات پس از فروش در این زمینه بوده و اولین مرکز تعمیر ۴۸ ساعته (تعمیر در حداکثر ۴۸ ساعت) در زمینه دستگاه هاى زیبایى و فیزیوتراپى در کشور مى باشد.

محصولات

– توليد دستگاه راديو فركانس كانتركشنال :
كاربرد : از بين بردن چربى موضعى ، از بين بردن چين و چروك ، از بين بردن جاى جوش و اسكار ، تقويت عضلات ، كاربرد در فيزيوتراپى ( ۳۶ منوى و برنامه براى درمان و كاهش درد مانند آرتروز اسپاسم و …)
– توليد دستگاه اولترا سوند كويتيشن :
كاربرد : از بين بردن چربى كم كردن سايز در چند جلسه : با امواج اولتراسوند چربى را هدف قرار داده و تجزيه مى كند بدن اين چربى تجزيه شده را به عنوان جسم خارجى در نظر گرفته و به ان حمله ميكند و از طريق سيستم گوارش دفع مى كند.
– توليد دستگاه شاك ويو اولتراسوند :
كاربرد : استفاده براى از بين بردن خار پاشنه و خواص درمانى فيزيكى به علت توليد موج مكانيكى .
– توليد دستگاه HIFU(High- Intensity Focused Ultrasound
كاربرد : با ايجاد زخم هاى نقطه اى در عمق پوست صورت بدن را وادار به ترميم مى كند و باعث از بين رفتن شلى و افتادگى پوست و رفع چين و چروك در تنها يك جلسه استفاده از دستگاه مى گردد.
– توليد دستگاه كرايو – سرما درمانى
كاربرد : با سرد كردن چربى و كاهش شديد دماى آن بدن چربى را به عنوان عامل خارجى شناخته و به آن حمله مى كند و به اين ترتيب با سيستم دفاعى بدن چربى از بين مى رود.

اطلاعات تماس

تاريخ خروج از مركز رشد: 14 تير 1397
تلفن: ۰۹۱۲۲۳۰۴۱۷۴
www.medicalEMT.com
emtcompanyiran@gmail.com