آباد فناور شریف

مدیر عامل : مهدی زینالو
زمینه فعالیت : اپتیک و لیزر و آکوستیک
ایده محوری : طراحی و ساخت تجهیزات ابزار دقیق گاما

درباره واحد

شرکت آباد فناور شریف با همت جمعی از متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف در سال ۱۳۹۲ تاسیس شد. این شرکت پروژه های متعددی در حوزه های فنی و مهندسی به انجام رساند و با مجموعه های صنعتی و تحقیقاتی ارتباط برقرار کرد. در ادامه ی فعالیت ها، شاخه ی پرتویی شرکت با عنوان تجاری شریف گاما آغاز به فعالیت نمود و در زمینه ی تولید تجهیزات ابزار دقیق گاما فعالیت خود را توسعه داد و به دانش فنی و تجارب ارزشمندی در این زمینه تخصصی، دست یافت. این شرکت افتخار تولید بومی تجهیزات ابزار دقیق با تکنولوژی گاما را برای خود به ثبت رسانده است.

خط مشی ما رفع نیاز فنی و مهندسی کشور و تولید محصولات داخلی با کیفیت بین المللی است. ما تلاش می کنیم تا ارزش ویژه با تکیه بر دانش برای مشتریان خلق کنیم. برای دستیابی به این مهم ما طراحی، ساخت و فروش مواردی اعم از آشکارساز،گیرنده، سیستم ها و اجزای آنها را برای جمع آوری، انتقال و پردازش اطلاعات فرآیند صنعتی  انجام می دهیم. وظیفه ی ما کمک به مشتریان برای اجرای فرآیند صنعتی به صورت قابل اطمینان ایمن، سازگار با محیط زیست و با بهره وری مناسب است.

محصولات

شرکت آباد فناور شریف می تواند محصولات ابزار دقیق گامای مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ، فولاد، مس ، آلومینیوم، کاغذ و… را تامین نماید.

چگالی سنج گاما

سوییچ سطح گاما

ارتفاع سنج پیوسته گاما

جریان سنج دوفازی گاما

تعیین پروفایل سیالات درون مخزن گاما

 

اطلاعات تماس

تهران خ آزادی خ حبیب اله خ قاسمی، کوچه گلستان پلاک 4 واحد 2.11

شماره تماس 22491627

www.afsharif.ir

info@afsharif.ir