مرکز رشد شريف صفحه نخست

آغاز ثبت نام هجدهمين جشنواره جوان خوارزمى/ آخرين مهلت پايان مرداد 95

به اطلاع علاقه‌مندان به شركت در هجدهمين جشنواره جوان خوارزمي مي‌رساند كه ثبت‌نام و ارائه طرح در اين دوره از 20 ارديبهشت 95 آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي  وزارت علوم، دبيرخانه جشنواره خوارزمي سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران مهلت ثبت‌نام اين جشنواره را تا پايان مرداد 95 اعلام كرد.

طرح‌هاي قابل پذيرش اين دوره از جشنواره نيز در 16 گروه تخصصي شامل فناوري‌هاي شيميايي، مكانيك، برق و كامپيوتر، هنر، معماري و شهرسازي، كشاورزي و منابع طبيعي، علوم پايه، عمران، مهندسي صنايع و مديريت فناوري، مواد، متالورژي و انرژي‌هاي نو و زيست فناوري و علوم پايه پزشكي، محيط زيست، فناوري‌نانو، هوافضا، مهندسي نرم‌افزار و فناوري اطلاعات و مكاترونيك در پنج محور پژوهشي و فناوري شامل طرح‌ها و پژوهش‌هاي بنيادي، طرح‌ها و پژوهش‌هاي كاربردي، طرح‌هاي توسعه‌اي، اختراع و نوآوري طبقه‌بندي شده‌اند.

 متقاضیان شرکت در هجدهمين جشنواره جوان خوارزمی مي‌توانند براي ثبت‌نام و ارائه مشخصات فردی و مستندات طرح خود و تعريف شناسه کاربری و کلمه عبور از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره خوارزمي به نشاني www.khwarizmi.ir و پايگاه اطلاع‌رساني http://www.irost.org/young در قسمت سامانه‌ جامع جشنواره‌هاي خوارزمي مراجعه كنند.