مرکز رشد شريف صفحه نخست

سيزدهمين كنفرانس بين‌ المللى مديريت با حضور مديران برجسته در دانشگاه شريف

بخش علمی –پژوهشی سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت عصر روز چهارشنبه 2 دی‌ماه سال جاری با حضور مدیران و متخصصان مدیریت کشور در دانشگاه صنعتی شریف آغاز بکار کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ در افتتاحیه بخش علمی- پژوهشی سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت، دکتر منوچهر نجمی دبیر علمی کنفرانس طی سخنانی به ارایه گزارشی از این کنفرانس در سنوات قبل پرداخت.


دکتر نجمی گفت: کنفرانس بین المللی مدیریت از سال 82 در دانشگاه صنعتی شریف آغاز شده و ما اکنون مفتخر هستیم برای سیزدهمین سال متوالی این کنفرانس را برگزار نماییم.
دبیر علمی همایش در ادامه گفت: خوشبختانه امسال تعداد شرکت کنندگان در همایش افزایش یافته است و تعداد مقالات ارسالی به دبیرخانه به رقم 502 مقاله رسیده است که از این تعداد 50 مقاله به صورت شفاهی و 119 مقاله به صورت پوستر ارایه خواهند شد.
وی در ادامه با تاکید به حضور مهمانان خارجی در سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت به برخی از اقدامات انجام شده در کنفرانس سیزدهم اشاره کرد و افزود: تشکیل کمیته علمی با عضویت 34 نفر از اساتید دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی از جمله اقداماتی ست که در این دوره صورت گرفته است.


در ادامه مراسم افتتاحیه سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت دکتر مسعود تجریشی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه صنعتی شریف طی سخنان خود گزارشی از فعالیت‌ها و دستاوردهای فارغ التحصیلان دانشگاه به خصوص در زمینه مدیریت کشور ارایه داد.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه افزود: جهت گیری‌هایی که در دانشگاه صنعتی شریف ایجاد می شود همواره جهت گیری های مهم و حیاتی برای کشور است و باید این جهت گیری ها را ارج نهاد.
دکتر تجریشی گفت: ایران سومین کشور دنیا به لحاظ تعداد دانشجو در دنیا می باشد و این به این معناست که باید به فکر اشتغال این فارغ التحصیلان در آینده باشیم.
وی با تاکید بر تعداد زیاد فارغ التحصیلان بیکار در کشور گفت: باید 5/4 میلیون شغل در سالهای آتی برای فارغ التحصیلان دانشگاه ایجاد شود و هم اکنون نیز باید در صدد ایجاد شغل برای 2 میلیون جویای کار با مدرک دانشگاهی باشیم.
در ادامه مراسم دکتر محمدرضا آراستی عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف طی سخنانی به موضوع پویایی توانمندی‌های یک بنگاه اقتصادی در فرایند catch-U پرداخت. همچنین دکتر کاوه محمد سیروس نیز سخنرانی با موضوع بی ریختی و تعاملی سیستمی ارایه کرد.
خاطرنشان می‌شود؛ بخش علمی – پژوهشی سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت از عصر روز چهارشنبه 2 دی‌ماه آغاز و تا 3 دی ماه ادامه خواهد داشت. همچنین بخش علمی- کاربردی این کنفرانس نیز طی روزهای 12 تا 14 دی ماه سال جاری در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد.