مرکز رشد شريف صفحه نخست

پنجمين جشنواره و نمايشگاه «علم تا عمل» در مصلى امام خمينى (ره) آغاز به كار كرد

پنجمین جشنواره و نمایشگاه «علم تا عمل» صبح روز یکشنبه 3 اسفند در مصلی امام خمینی (ره) با شعار «تبلور تجاری‌سازی فناوری» افتتاح و آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی «علم تا عمل» با هدف به تصویر کشیدن توان فناوری استان‌های مختلف در اقتصاد دانش بنیان برگزار شده است.

این نمایشگاه در سه سطح شرکت‌کنندگان در نمایشگاه، برگزیدگان استانی و ملی و همچنین طرح‌های کلان ملی منتخب فناوری و طرح‌های برجسته ستادی توسعه فناوری به مدت سه روز برگزار می‌شود.

همچنین جشنواره امسال در دو بخش جشنواره «علم تا عمل» و بخش نمایشگاه ملی برگزار می‌شود که در بخش جشنواره‌ای، طرح‌های فناورانه را که از استان‌های سراسر کشور توسط کمیته‌های منتخب استانی معرفی می‌شوند، به رقابت گذاشته می‌شود.

در بخش نمایشگاهی تعداد بیشتری از واحدهای فناور که توانسته‌اند با توسعه محصول، موضوع تبدیل ایده به پدیده و ثروت‌زایی از دانش فنی و علم را دنبال کنند، عرضه می‌شود.

به گزارش مهر، پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی «علم تا عمل» از امروز (سوم اسفند ماه) تا سه‌شنبه (پنجم اسفند ماه) در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.