مرکز رشد شريف صفحه نخست

همزمان با هفته دولت سومين نمايشگاه ملى «علم تا عمل» برگزار مى‌شود

سومين نمايشگاه ملى «علم تا عمل» به همت معاونت علمى و فناورى رياست جمهورى و به مناسبت هفته دولت، از پنجم تا هشتم شهريور ماه سال جارى در مصلى امام خمينى (ره) تهران برگزار مى‌شود.

به گزارش خبرگزارى ايسنا، دكتر احمد رشيدى، مديركل دفتر آموزش و پژوهش استان مركزى با اعلام اين خبر افزود: اين جشنواره، در جهت تحقق اهداف خود، علاوه بر شناسايى و معرفى طرح‌ها و دستاوردهاى فناورى‌هاى نوين و پيشرفته مراكز پژوهشى، دستگاه‌هاى اجرايى، شركتهاى دولتى و شركتهاى دانش‌بنيان غيردولتى، اقدام به رتبه‌بندى اين دستاوردها در سطح ملى نيز مى‌كند و به طرح‌هاى برتر، تسهيلاتى در قالب وام‌هاى كلان بانكى اعطا مى‌شود.

وى افزود: از آنجا كه فرايند فراخوان، انتخاب و ارزيابى و رتبه‌بندى طرح‌ها در استان‌ها به كارگروه‌هاى پژوهش، فناورى و تحول ادارى استان واگذار شده است، بدين وسيله از صاحبان حقوقى و حقيقى اين گونه طرح‌ها در سطح استان مركزى تقاضا مى‌شود با مراجعه به سامانه جامع جشنواره به نشانى اينترنتى www.festival.isti.ir، نسبت به ثبت نام و دريافت كد رهگيرى اقدام كنند.

رشيدى خاطرنشان كرد: استان مركزى بر اساس آيين‌نامه اجرايى برگزارى جشنواره در طبقه بندى استان‌ها در گروه نخست هم رديف استان‌هاى تهران، اصفهان، خراسان رضوى و فارس قرار دارد و از اين رو تعداد سهميه استان در معرفى طرح‌هاى برتر به جشنواره و نمايشگاه مذكور تعداد 60 طرح است.

مديركل دفتر آموزش و پژوهش استان مركزى تصريح كرد: صاحبان طرح‌هاى فناورانه و دانش‌بنيان جهت شركت در اين جشنواره ملى از ابتداى تير ماه تا پايان روز 31 تيرماه فرصت ثبت نام دارند.