مرکز رشد شريف صفحه نخست

راه‌اندازى نخستين بورس عرضه و فروش فناورى در هشتمين جشنواره ملى شيخ بهايى

دبير هشتمين جشنواره ملى فن‌آفرينى شيخ بهايى از راه‌اندازى نخستين بورس عرضه و فروش فناورى در اين جشنواره خبر داد.

به گزارش خبرگزارى ايسنا، دكتر سروش عليمرادى با بيان اين‌كه هشتمين جشنواره ملى فن‌آفرينى شيخ بهايى از 21 تا 23 ارديبهشت ماه سال جارى در مهمانسراى عباسى برگزار مى‌شود، اظهار كرد: علاوه بر بخش‌هاى متنوع و محتوايى اين جشنواره، بخشى جديد با عنوان «بورس عرضه و فروش فناورى» طراحى و پياده سازى شده است.

وى افزود: اين بورس پس از هفت دوره تجربه برگزارى بورس ايده در جشنواره‌هاى قبلى و اجراى برنامه‌ فناورى صنعت‌ساز در شهرك علمى و تحقيقاتى اصفهان از سال 1386 كه موفق به جلب اطمينان بيشتر سرمايه گذاران بخش خصوصى شد، راه‌اندازى شده است.

دبير هشتمين جشنواره ملى فن‌آفرينى شيخ بهايى با اشاره به اين كه شركت كنندگان اين بخش، عرضه كنندگان طرح‌هاى نيمه صنعتى هستند كه طرح‌هاى خود را به دبيرخانه ارسال كرده‌اند، گفت: از ويژگى‌هاى اين طرح‌‌ها فروش در حد محدود و اثبات فناورى است و طرح‌هاى واصله مورد ارزيابى متخصصين از صنعت، دانشگاه و كارشناسان ارزش‌گذارى فناورى قرار گرفته و نتايج ارزش‌گذارى 10 روز قبل از جشنواره آماده و ارسال خواهد شد.

وى تصريح كرد: در اين زمينه از سرمايه گذاران محترم دعوت مى‌شود تا در سالى كه به نام سال «توليد ملى و حمايت از كار و سرمايه ايرانى» مزين شده است، با سرمايه خود از كار، نوآورى و خلاقيت جوانان ايرانى حمايت كنند تا به توليدات ملى دانش بنيان دست يابيم.

بر اساس اين گزارش، علاقه‌مندان مى‌توانند براى كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن‌هاى 3869452-0311 و 3869453-0311 تماس گرفته و يا به وب سايت www.shtf.ir مراجعه كنند.