مرکز رشد شريف صفحه نخست

تسهيلات ليزينگ صندوق نوآورى و شكوفايى ويژه خريد تجهيزات آزمايشگاه

صندوق نوآوری و شکوفایی در ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، تسهیلات لیزینگ برای خریداران تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران ارائه می‌دهد. 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، تسهیلات لیزینگ صندوق نوآوری و شکوفایی ویژه خریداران غیردولتی به‌منظور خرید محصولات دانش بنیان از شرکت های دانش‌بنیان با عاملیت صندوق توسعه فناوری نانو ارائه می‌شود.

این تسهیلات با نرخ ۸ تا ۱۰ درصد با دوره بازپرداخت حداکثر ۳۶ ماهه(حداکثر ۶ ماه تنفس) در نظر گرفته شده است. همچنین بر اساس شرایط جدید مبلغ تسهیلات حداکثر ۷۰ درصد قیمت تجهیزات و ملزومات آن بوده و حداقل خرید ۳۰ میلیون تومان خواهد بود. 

ششمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران سوم تا ششم دی‌ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران همزمان با نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه در سیزده بخش موضوعی نفت و پتروشیمی، برق، الکترونیک و نرم‌افزار، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط‌زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد، تجهیزات تست و آزمون صنعتی و خدمات کالیبراسیون برگزار می‌شود.