مرکز رشد شريف صفحه نخست

برپايى نهمين نمايشگاه فناورى نانو با حضور بيش از ۱۶۰ نهاد فعال

نهمین نمایشگاه فناوری نانو با حضور بیش از ۱۶۰ نهاد فعال در این حوزه در روزهای ۱۴ تا ۱۷ مهرماه جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو از سال ۱۳۸۷ هر سال اقدام به برگزاری جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو می نماید.

هدف از برگزاری این جشنواره و نمایشگاه، تسهیل ارتباط فناوران با صنعتگران و هم چنین معرفی دستاوردهای پژوهشی و صنعتی ناتوی ایران به مردم و مسئولان می باشد.

از جمله دستاوردهای پژوهشگران، فناوران و صنعتگران ایران اسلامی عبارتند از: کسب رتبه ششم دنیا در شاخص تولید علم نانو در سال ۲۰۱۶ میلادی، تولید بیش از ۳۰۰ محصول و تجهیز با استفاده از فناوری نانو و فعالیت بیش از ۱۵۰ شرکت تولیدی و صادرات بیش از ۴/۳۱ میلیون دلار محصولات فناوری نانو در سال گذشته است.

امسال نیز نهمین نمایشگاه فناوری نانو با حضور بیش از ۱۶۰ نهاد فعال در این حوزه در روزهای ۱۴ تا ۱۷ مهر ماه جاری از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل سالن خلیج فارس محل دائمی نمایگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

خاطرنشان میشود، افتتاحیه این جشنواره در ساعت ۱۵:۳۰ روز چهارشنبه ۱۴ مهر با حضور جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، مخبر دزفولی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی،ستاری؛ معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و سرکار، دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار خواهد شد.