مرکز رشد شريف صفحه نخست

نمايشگاه فن بازار، فناورى هاى منتخب پارك هاى علم و فناورى و مراكز رشد كشور

نمایشگاه فن بازار، فناوری های منتخب دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پارک های علم و فناوری و مراکز رشد کشور با هدف جلب نظر صاحبان صنعت، سرمایه گذاران و موسسات تامین مالی برای تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی و فناوری کشور از تاریخ سوم الی پنجم شهریور 1395 در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومي وزارت علوم ،  در این نمایشگاه فناروی های منتخب از نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری سال 1394 که داری سطح آمادگی فناوری (TRL)، هفت به بالا بوده و شرایط لازم برای سرمایه-گذاری و تجاری سازی را دارند، ارائه خواهند شد.

تا کنون بیش از 400 فناوری آماده تجاری سازی از 70 دانشگاه، پژوهشگاه و پارک علم و فناوری کشور برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی كرده و در عین حال با برخی موسسات تامین مالی، بانک ها، صندوق های حمایتی و خطرپذیر از بخش های دولتی و خصوصی نیز برای حضور در نمایشگاه دعوت شده است.

 به علاوه طی هماهنگی با استانداری گیلان مقرر شد تا جدول فناورهای متقاضی حضور برای همه استانداری ها، اتاق های بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی و انجمن ها و تشکل های صنعتی بخش خصوصی نیز ارسال، تا ضمن حضور در نمایشگاه از فناوری های ارائه شده بازدید و در صورت تأمین نظر و شرایط طرفین امکان انعقاد تفاهم نامه و قرارداد فراهم شود.