مرکز رشد شريف صفحه نخست

آمادگى‌مركز تحقيقات مخابرات براى‌ارائه22پروژه‌ تحقيقات بنيادى به‌دانشگاه‌ها

معاون پژوهش و توسعه ارتباطات علمى مركز تحقيقات مخابرات ايران از آمادگى مركز براى واگذارى 22پروژه آماده برون‌سپارى به دانشگاه‌ها خبر داد.

به گزارش خبرگزارى دانشجويان ايران (ايسنا)، ظريفكار - معاون پژوهش و توسعه ارتباطات علمى مركز تحقيقات مخابرات ايران - با اعلام اين خبر افزود: پروژه‌ها و طرح‌هايى كه در اين مركز از سوى پژوهشكده‌هاى مختلف در حال بررسى و اقدام‌اند، معمولا در گروه كاربردى و بنيادى قرار دارند.

وى خاطرنشان كرد: پروژه‌هاى كاربردى، چندى قبل به طور گسترده جهت برون‌سپارى فراخوان شده و از تمامى مراكز علمى، تحقيقاتى، دانشگاه‌ها، اشخاص حقيقى و شركت‌هاى فعال در صنايع مخابراتى خواسته شد تا در صورت تمايل نسبت به ارائه‌ پيشنهاد جهت اجراى اين پروژه اقدام كنند.

ظريفكار تصريح كرد: پروژه‌هاى بنيادى مورد نياز اين مركز نيز جهت اجرا به دانشگاه‌هاى كشور واگذار خواهد شد كه هم اينك 22 پروژه در حوزه‌هاى فن‌آورى اطلاعات، فن‌آورى ارتباطات و امنيت شبكه آماده برون سپارى‌اند و دانشگاه‌ها با در نظر گرفتن موضوع هر يك از فعاليت‌هاى تحقيقاتى نسبت به امضاى قرارداد با اين مركز به منظور انجام پروژه‌ها اقدام مى‌كنند.