مرکز رشد شريف صفحه نخست

بيش از 100 پروژه تحقيقاتى و فرصت استخدام ارائه مى‌شود

بيش از 100 پروژه تحقيقاتى و فرصت استخدام در دومين همايش «افقى نو در هم‌افزايى دانشگاه و صنعت» ارائه مى‌شود.

به گزارش خبرگزارى فارس به نقل از روابط عمومى پارك فناورى پرديس، دومين همايش «افقى نو در هم‌افزايى دانشگاه و صنعت» توسط پارك فناورى پرديس و با همكارى دانشگاه صنعتى شريف در تاريخ 12 اسفند‌ سال جارى در تالار جابربن حيان دانشگاه صنعتى شريف برگزار خواهد شد.
در اين همايش حدود 20 شركت از واحدهاى فناور عضو پارك فناورى پرديس و مركز رشد فناورى‌هاى پيشرفته شريف حضور يافته و به ارائه توانمندى‌هاى خود خواهند پرداخت.
افتتاحيه اين برنامه با سخنرانى محرابيان وزير صنايع و معادن و سعيد سهراب‌پور رئيس دانشگاه صنعتى شريف است و مسئولان ديگرى از معاونت علمى و فناورى رئيس‌جمهور، معاونت برنامه‌ريزى و نظارت راهبرى رئيس‌جمهور، وزارت علوم، تحقيقات و فناورى، وزارت كار و امور اجتماعى و تعدادى از فناوران به ارائه برنامه‌ها و ديدگاه‌هاى خود خواهند پرداخت.
تعريف بيش از 100 پروژه تحقيقاتى، فرصت اشتغال نيروى كار و كارآموزى، ارائه دستاوردهاى پژوهشى آماده فروش دانشگاه صنعتى شريف، برگزارى ميزگرد با موضوع «كلينيك‌هاى تخصصى كسب و كار ونقش آن در تقويت ارتباط مؤثر صنعت و دانشگاه» و برگزارى نمايشگاه فرصت‌هاى شغلى و تحقيقاتى واحدهاى فناور عضو پارك فناورى پرديس، از ديگر برنامه‌هاى اين همايش خواهند بود