مرکز رشد شريف صفحه نخست

جشنواره توسعه كسب و كار شريف

  مركز كارآفرينى و مركز رشد فناورى‌هاى پيشرفته دانشگاه صنعتى شريف قصد دارند در سال 1387 كه از سوى مقام معظم رهبرى سال «نوآورى» و «شكوفايى» نام گرفته است، جشنواره‌اى را تحت عنوان «جشنواره توسعه كسب و‌كار شريف» و با شعار «از نوآورى تا شكوفايى» برگزار نمايند.

   اهداف اصلى اين جشنواره توسعه كسب و كار دانش بنيان، ترغيب دانشجويان، پژوهشگران و فارغ التحصيلان دانشگاه به ايده‌پرورى و هدايت آن در جهت توليد ثروت، برقرارى ارتباط هدفمند ميان صاحبان طرح‌ها و ايده‌هاى تجارى با سرمايه‌گذاران و صنعتگران و ايجاد راهكارهاى مناسب به منظور سرمايه‌گذارى موثر در اين زمينه‌ها مى‌باشد.

   اين جشنواره در چهار محور «ايده برتر»، «طرح كسب و كار برتر» ، «شركت برتر» و «سرمايه‌گذار برتر» برگزار مى‌شود و در پايان از برگزيدگان اين چهار محور تقدير به عمل خواهد آمد.

 نظر به اهميت آشنايى دانشجويان با تدوين طرح كسب و كار به عنوان اولين و موثرترين مرحله شروع يك كسب و كار موفق دومين دوره مسابقه طرح كسب و كار شريف به عنوان يكى از بخش‌هاى اصلى و مقدماتى جشنواره طراحى شده است. اين مسابقه در سه مرحله كه مرحله مقدماتى تا تاريخ 30/3/87  و مرحله نيمه نهايى تا تاريخ 30/7/87 و  مرحله نهايى همزمان با هفته پژوهش و فناورى در آذر 87 در دانشگاه صنعتى شريف برگزار ميگردد. جهت دريافت اطلاعات بيشتر با دبير خانه جشنواره واقع در دانشگاه صنعتى شريف مركز كارآفرينى ( تلفن 66164774 – 66164773) تماس حاصل فرماييد.

 براى دريافت اطلاعات تكميلى، بروشور و پوستر جشنواره و مسابقه طرح كسب و كار شريف اينجا را كليك نماييد.