مرکز رشد شريف صفحه نخست

چهارمين نمايشگاه خانواده فناورى شريف و اقتصاد دانش بنيان با حضور معاون رئيس جمهور

چهارمین نمایشگاه خانواده فناوری شریف و اقتصاد دانش بنیان همزمان با هفته پژوهش و فناوری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی؛ دانشگاه صنعتی شریف چهارمین نمایشگاه خانواده فناوری شریف و اقتصاد دانش بنیان را مصادف با هفته پژوهش و فناوری در تاریخ های 27 الی 29 آذر ماه سال جاری، با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و جمعی از مسئولین و متولیان توسعه فناوری برگزار خواهد کرد.

این نمایشگاه با هدف ارائه دستاوردها و توانمندی های شرکت های برخواسته از شریف با تاکید بر محورهای سلامت، انرژی، محیط زیست، فناوری اطلاعات، نفت، حمل و نقل و صنعت، فضای مناسبی را جهت ارایه دستاوردهای فناورانه شرکت ها فراهم خواهد نمود. 
گفتنی است؛ در چهارمین نمایشگاه خانواده فناوری شریف و اقتصاد دانش بنیان که با همت مرکز رشد فناوری های پیشرفته ی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد، برنامه های متنوعی جهت هم‌افزایی و استفاده از تجربیات و توانمندی های این شرکت ها از جمله برگزاری جلسات مذاکرات B2B، ایجاد ارتباطات مشترک برای یافتن همکاران صنعتی و سایر فرصتهای قابل ارائه و همچنین بازدید خانواده شریف طراحی شده است.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://stfp.sharif.ir/ مراجعه نموده و یا با شماره های 5-66028963 تماس حاصل نمایند.