مرکز رشد شريف صفحه نخست

پايان كار نهمين استارتاپ تريگر دانشگاه صنعتى شريف با معرفى ايده هاى برتر

نهمین استارتاپ تریگر مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و ستاک (ستاد توسعه ایده‌‎های کارآفرینانه) با معرفی برترین‌های این دوره به کار خود پایان داد.

 

نهمین استارتاپ تریگر دانشگاه صنعتی شریف با موضوع انرژی برگزار گردید. طبق روال هر دوره در 4روز اول، در بخش ابتدایی رویداد کارگاه‌های تخصصی حوزه‌ی کسب‌و کار و کارگاه‌های تخصصی حوزه انرژی برگزار شد.
در بخش دوم پس از صحبت‌های مهمانان ویژه و شبکه‌سازی و پذیرایی، شرکت‌کنندگان در بخش ملاقات‌سریع (fast meeting) حاضر شدند. در این بخش هر فرد 90ثانیه فرصت داشت تا خود را به نفر مقابل معرفی کند و بتواند افراد را برای هم‎تیم شدن با خود ترغیب کند.
در دو روز پایانی افراد پس از تشکیل تیم و انتخاب ایده، در کنار هم بر روی ایده‌ی در نظر گرفته شده برای هر تیم کار کردند و در نیم روز آخر (جمعه بعد از ظهر) پس از ارائه‌ی تیم‌ها، ایده‌های برتر در اختتامیه اعلام و از آن‌ها تقدیر بعمل آمد . 
گفتنی است بهروز عادلشاهیان، مهدی گندم‌زاده، احسان مال‌اندیشان و مهران عباسی تیم اول، حسین حسن‌مرادیان، معصومه بهشتی و امیررضا رنجبران تیم دوم، سید سعید سیدحسین، سینا خلخالی، مجتبی توانایی مروی و رضا فتحی تیم سوم دوره ی نهم استارتاپ تریگر شریف بودند.
خاطر نشان می شود: بانک رفاه، پارک علم‌و فناوری شریف، معاونت علمی‌و فناوری ریاست جمهوری، مرکز رشد شریف، شتابدهنده شریف و شرکت شریف سولار حامیان این دوره از رویداد بودند.