مرکز رشد شريف صفحه نخست

چهارمين نمايشگاه خانواده فناورى شريف و اقتصاد دانش بنيان در دانشگاه شريف

چهارمین نمایشگاه خانواده فناوری شریف و اقتصاد دانش بنیان، آبان ماه سال جاری (1397) در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی، دانشگاه صنعتی شریف چهارمین دوره ی نمایشگاه خانواده فناوری شریف و اقتصاد دانش بنیان را با هدف ارائه دستاوردها و توانمندی های شرکت های برخواسته از شریف و با تاکید بر محورهای سلامت، انرژی، محیط زیست، فناوری اطلاعات، نفت، حمل و نقل و صنعت برگزار خواهد کرد.

موضوع تجاری‌سازی فناوری و ایجاد شرکت‌های زایشی مبتنی بر یافته‌ها و دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه یکی از رویکردهای کلیدی حاکم بر دانشگاه‌های پیشرو دنیا می‌باشد. در همین راستا و با توجه به موفقیت حاصله در برگزاری سه دوره موفق نمایشگاه و استقبال پرشور علاقه مندان و فعالیت‌های انجام شده توسط فارغ‌التحصیلان و اساتید دانشگاه جهت ثروت‌آفرینی و ایجاد شرکت‌های دانشی و فناور، چهارمین دوره ی این نمایشگاه در آبانماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد گردید.
این نمایشگاه به همت مرکز رشد فناوری های پیشرفته شریف طی روزهای 22 تا 24 آبان ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد و علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://stfp.sharif.ir مراجعه نمایند.