مرکز رشد شريف صفحه نخست

برگزارى دومين كنفرانس ملى كارآفرينى در دانشگاه صنعتى شريف

دومین كنفرانس ملی كارآفريني با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در میان دانشجویان و اساتید، توانمندسازی دانشجویان و ارتقای مهارت‌ها و قابلیت‌های کارآفرینانه آنها در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی، مركز رشد و كارآفريني دانشگاه صنعتي شريف "دومین كنفرانس ملی كارآفريني" را در روزهای 20 و 21 آذر ماه سال جاری (1397) برگزار خواهند کرد.

این کنفرانس محلی برای تبادل نظرات و آرا و بررسی الزامات دانشگاه کارآفرین و توسعه نقش دانشجویان و اساتید در تحقق این مهم است. 
توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در میان دانشجویان و اساتید، توانمندسازی دانشجویان و ارتقای مهارت‌ها و قابلیت‌های کارآفرینانه آنها، نحوه استفاده و تعامل با بخش خصوصی در جهت توسعه کسب‌ و کارهای دانش‌بنیان و بررسی الگوها و مدل‌های بین‌المللی در ارتباط با توسعه نوآوری و کارآفرینی از مهمترین اهداف این کنفرانس دو روزه می باشد.

خاطرنشان می شود؛ فرصت ها و تهدیدهای کارآفرینی فردی و سازمانی در زیست بوم کارآفرینی ایران، فرصت ها و تهدیدهای کارآفرینی عمومی و دولتی در زیست بوم کارآفرینی ایران، فرصت ها و تهدیدهای کارآفرینی فرهنگی و اجتماعی در زیست بوم کارآفرینی ایران، راهکارهای تقویت و توسعه کارآفرینی در فضای کسب و کار امروز ایران، آثار،‌ محدودیت ها و الزامات کارآفرینی در بستر فناوری اطلاعات، نهادهای عمومی (رسانه ها،‌ آموزش و پرورش و آموزش عالی) و زمینه سازی برای کارآفرینی و روش های تامین مالی برای راه اندازی کسب و کار در زیست بوم کارآفرینی ایران محورهای دومین كنفرانس ملی كارآفريني خواهد بود.

گفتنی است؛ آخرین مهلت ارسال مقالات ‌۱۵ مهرماه ۹۷ اعلام شده است و علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://entconf.sharif.ir مراجعه نمایند.