مرکز رشد شريف صفحه نخست

تقدير از برترين نوآورى‌هاى شركت‌هاى ايرانى و تلاشگران صنعت و كسب و كار

دومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی بهمن ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی، دومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی به همت دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

این جشنواره قصد دارد تا با شناسایی، ارزیابی و تعیین برترین نوآوری های شرکتهای ایرانی در حوزه تولید و ارائه محصولات و خدمات جدید به مصرف کنندگان، زمینه معرفی و تقدیر از تلاشگران صنعت و کسب و کار را فراهم آورد.
ایجاد جایگاه ویژه برای محصولات منتخب، تمرکز بر نوآوری های مشتری محور، کمک به توسعه فرایندهای نوآوری محصول از جمله مزیت های این جشنواره برای شرکتهای منتخب خواهد بود.
برگزاری این جشنواره ضمن توسعه اقدامات ارزشمند در این حوزه، زمینه ارائه محصولات و خدمات بهتر، راهگشای توسعه صادرات و کسب درآمدهای ارزی از بازارهای بین المللی خواهد شد.
جشنواره نوآوری محصول با شناسایی، انتخاب و معرفی محصولات و خدمات نوآورانه شرکتها به جامعه، زمینه انتخاب بهترین ها را فراهم آورده و با ایجاد جایگاه ویژه و انحصاری برای آن محصول، مزیت منحصربفردی را برای تداوم موفقیت های محصول در بازار ایجاد می نماید.
این جشنواره با ایجاد زمینه ارزیابی و ممیزی فرایندهای نوآوری محصول در حوزه محصولات منتخب، زمینه ای را برای کسب شناخت بیرونی و شناخت نقاط قابل بهبود، جهت توسعه و بهبود فرایندهای نوآوری محصول در قالب گزارش جامع ارائه شده به شرکتها ایجاد می نماید.
خاطرنشان می شود، مراسم پایانی این جشنواره در تاریخ 5 بهمن ماه سال جاری در محل سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس productinnovation.ir مراجعه نمایند.