مرکز رشد شريف صفحه نخست

اختتاميه نهمين جشنواره كارآفرينى و توسعه كسب‌وكار شريف (vccup9)

طرح های نوآورانه و استارتاپ های راه یافته به مرحله ی نهایی نهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف، 4 دی ماه و همزمان با هفته ی پژوهش در دانشگاه صنعتی شریف، مورد ارزیابی و داوری قرار خواهند گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی، نهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف در روز دوشنبه 4 دی ماه، با معرفی ایده ها و طرح های برتر به کار خود پایان خواهد داد.
بنا بر این گزارش، جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار (vccup)، رویدادی است که به اهتمام مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شده، این رخداد، در ادامه برگزاری موفق هشت دوره قبلی جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف بوده که در حال حاضر به صورت کشوری، توسعه یافته و در بخش‌ها و حوزه های مختلف برگزار می گردد.
این جشنواره از یک سو عرصه‌ای است برای ارائه دستاوردهای فنی- پژوهشی دانشجویان، دانش‌آموختگان، اساتید دانشگاه ها، کارآفرینان، صاحبان ایده های کسب و کار و از سوی دیگر فضایی است برای طرح نیازمندی‌های صنعت، که نهایتاً از رهگذر سرمایه‌گذاری صنعت در کسب‌و‌کارهای دانش‌بنیان، فرصتی را برای همکاری موثر و نظام‌مند صنعت و دانشگاه فراهم می‌آورد.
گفتنی است در طی مراحل این جشنواره، شرکت‌کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و اصول کسب وکار و تمرین عملی آن‌ها بر مبنای ایده‌ی محوری و فناورانه خود، در یک محیط رقابتی نسبت به آماده‌سازی طرح خود جهت ارائه به نهادها و اشخاص سرمایه‌گذار اقدام نمودند. خروجی نهایی این جشنواره، ایده‌ها و طرح‌‌های برتری است که ضمن برخورداری از خدمات حمایتی مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف و سایر نهادهای حامی، سایر سرمایه‌‌گذاران به منظور تجاری شدن طرح و تولید محصول مربوطه را خواهند داشت.
مراسم اختتامیه نهمین دوره از این جشنواره در روز دوشنبه 4 دی ماه سال جاری در دو بخش شامل ایده‌ - طرح نو آورانه و استارتاپ‌ها برگزار می‌گردد. ایده ها و طرح های شرکت کننده در هر سرفصل بطور جداگانه مورد داوری و ارزیابی قرار گرفته و برگزیدگان هر حوزه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در اختتامیه به سایت جشنواره به آدرس؛ http://sharifvccup.ir مراجعه نمایید.