مرکز رشد شريف صفحه نخست

موفقيت استارتاپ هاى شريفى در جشنواره برترين هاى وب و موبايل ايران

به گزارش روابط عمومی؛ در نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران، استارتاپ‌های نواک، ترب و هدهد از خروجی‌های موفق شتابدهنده شریف توانستند عنوان برتر این دوره از جشنواره را کسب نمایند.  
بنا بر این گزارش؛ برترین وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در شاخه‌های کسب و کار، خدمات آنلاین، شخصی و شرکتی، اطلاع رسانی و محتوا ونرم‌افزارها در مراسم اختتامیه نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

خاطرنشان می شود؛ در نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران، در مجموع ۳۹۹۷ وبسایت در جشنواره وب و موبایل ایران شرکت کرده اند که در ۷۷ گروه مختلف دسته بندی شدند. گروه فروشگاه های آنلاین با ۲۸۴ شرکت کننده بیشترین سهم را در میان گروه های مختلف داشت و بعد از آن گروه شرکت های خصوصی با ۲۵۶ و گروه فروشگاه های تخصصی با ۲۴۷ سایت, بیشترین شرکت کننده را در اختیار داشتند.
همچنین در بخش نرم افزار های موبایل در مجموع ۹۰۲ شرکت کننده حضور داشت که در ۲۰ گروه مختلف قرار گرفته اند و گروه نرم افزار های آموزشی با ۱۳۰ و گروه کسب و کار با ۸۵ اپلیکیشن، بیشترین شرکت کننده را دارا بود.

نواک، ترب و هدهد بعد از خروج موفق از شتابدهنده شریف هم اکنون به عنوان واحد فناور در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شده ‌اند.