مرکز رشد شريف صفحه نخست

اختتاميه هشتمين جشنواره كارآفرينى و توسعه كسب و كار شريف 6 دى 95

اختتامیه هشتمین دوره ی جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف، 6 دی ماه با حضور ایده پردازان در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی؛ اختتامیه «هشتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف» به اهتمام مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و با حضور فعالان حوزه کارآفرینی کشور و طرح‌های برگزیده، ۶ دی ماه سال جاری ساعت 13 تا 18 در سالن جابر بن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

این جشنواره از یک سو عرصه‌ای است برای ارائه دستاوردهای فنی- پژوهشی دانشجویان، دانش‌آموختگان، اساتید دانشگاه ها، کارآفرینان، صاحبان ایده های کسب و کار و از سوی دیگر فضایی است برای طرح نیازمندی‌های صنعت، که نهایتاً از رهگذر سرمایه‌گذاری صنعت در کسب‌و‌کارهای دانش‌بنیان، فرصتی را برای همکاری موثر و نظام‌مند صنعت و دانشگاه فراهم می‌آورد.
در طی برگزاری این رویداد در سال جاری بالغ بر ۲۰۰ ایده و طرح کسب‌وکار به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که بعد از دو مرحله داوری(شامل داوری‌های غیر حضوری و حضوری)، کارگاه‌های آموزشی و منتورشیپ برای تیم‌ها، ۴ ایده و ۵ طرح توسط هیات داوران به مرحله نهایی جشنواره راه ‌یافته‌اند.
داوری نهایی این جشنواره توسط هیئت داوران و نظرسنجی عمومی به صورت آنلاین انجام خواهد شد و مجموعا 32/5 میلیون تومان (22 میلیون تومان به سه طرح اول و 10/5 میلیون تومان به سه‌ ایده برتر) جوایز اهدا خواهد شد. همچنین تیم‌ها می‌توانند از اولویت در بررسی استقرار در مرکز رشد دانشگاه بهرمند شوند.
شایان ذکر است؛ علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به نشانی sharifvccup.ir مراجعه نمایند.