مرکز رشد شريف صفحه نخست

ايجاد بيش از 200 فرصت‌ شغلى در پنجمين نمايشگاه كار دانشگاه صنعتى شريف

پنجمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف با هدف معرفی شرکت‌ها، معرفی کسب و کارهای جدید، ایده دادن به دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان برای یافتن شغل آینده، با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دانشگاه صنعتی شریف افتتاح شد.

 به گزارش روابط عمومی؛ این نمایشگاه با هدف رویارویی مستقیم صنعت و دانشگاه، معرفی کارفرمایان و کارآفرینان موفق جامعه در قالب شرکت‌های کارآفرین، معرفی سازمانها و ادارات مرتبط و نیمه‌ مرتبط با رشته ‌تحصیلی، شناسایی علایق و استعدادها (خودشناسی شغلی)، آشنایی با انتظارات و مهارتهای مورد نیاز کارفرمایان، آشنا شدن دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان با طیف متنوع مهارتهای شغلی، امکان جذب نیرو و کارآموز برای شرکت‌ها، برپایی کارگاه‌های آموزشی کار و کارآفرینی، گسترش خدمات مشاوره‌ شغلی و استفاده از مشاوران متخصص، ایجاد یک محیط دوستانه برای تعامل بیشتر بین فارغ التحصیلان، دانشجویان و شرکت ها، معرفی و بازتاب نتایج تحقیقات، پژوهش‌ها، تجربه‌ها و نوآوری‌های علمی و صنعتی صنایع، ایجاد انگیزه و خودباوری در میان فارغ‌التحصیلان و آشنایی شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان از آخرین دستاوردهای صنایع در دانشگاه صنعتی شریف در حال برگزاری ست.
در پنجمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف، شرکت‌هایی همچون شرکت خدمات انفورماتیک، همراه اول، گروه مپنا، گروه صنایع غذایی سولیکو، دیجی کالا، یونیلیور، مبین نت، گروه حصین، نت برگ و همکاران سیستم حضور دارند.
بنا بر این گزارش؛ نمایشگاه کار، رویدادی ست با حضور تعداد زیادی از جویندگان کار و شرکت‌ها به منظور تبادل اطلاعات در رابطه با مشاغل مورد نیاز و معرفی شرکت‌هایشان، که بصورت فصلی و یا سالیانه برگزار می گردد و می‌توان از آن بعنوان نمایشگاه فرصت‌های شغلی یاد کرد، بنحوی که فرصت‌های فراوان کاری و کارآفرینی در اکثر زمینه‌های تحصیلی برای دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان ارائه می‌شود.

در این دوره از نمایشگاه مراکز کارآفرینی، ستاک و مدرسه اشتغال دانشگاه صنعتی شریف نیز حضور داشته و فعالیتهای خود را به عرصه نمایش قرار می‌دهند.

بنا بر این گزارش؛ پنجمین نمایشگاه کار شریف از روز 16 اسفندماه آغاز و تا 18 اسفندماه در دانشگاه صنعتی شریف ادامه خواهد داشت.
خاطرنشان می شود؛ بازدید برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد به آدرس؛ http://jobfair.sharif.ir مراجعه نمایند.