مرکز رشد شريف صفحه نخست

آغاز به كار چهارمين "استارتاپ تريگر" دانشگاه صنعتى شريف در حوزه‌ى آب و انرژى

استارتاپ تریگر رویدادی‌ست که به صورت فشرده (طی 6 روز) آموزش‌های ضروری  برای تبدیل ایده به یک استارتاپ خوب را برای شما فراهم می‌کند، همچنین در طول رویداد از طریق برنامه‌های متفاوت فرایند تیم سازی ممکن خواهد شد. می‌توانید هم تیمی‌های توانمندی برای خود پیدا کنید یا به تیم هایی با ایده‌های جذّاب، ملحق شوید.

چهارمین رویداد استارتاپ تریگر در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد و برای اولین بار به صورت اختصاصی رقابت تیم های “فنی – مهندسی” در حوزه‌ی آب و انرژی را دربر می گیرد.

 *استثنائا در این دوره پذیرش ایده های صرفا در حوزه ی IT/ICT نخواهیم داشت و یکی از محورهای این رویداد، استفاده از دانش IT در حل مسائل آب و انرژی در کشور می باشد. (مثل خانه های هوشمند)

در 4 روز ابتدایی رویداد، 4 کارگاه برای شما تدارک دیده ایم که برای  ایده پردازی در محورهای معرفی شده و ایجاد تیم و توسعه ی کار مناسب هستند و در ابتدای برنامه ی هر روز برگزار خواهند شد.

این رویداد را چه کسانی برگزار می کنند؟

طراحی و برنامه ریزی رویداد استارتاپ تریگر برعهده ی  ستاک(ستاد توسعه ایده های کارآفرینانه) می باشد  و برگزاری این دوره ی  آن برعهده دبیرخانه رویداد پیوند آب و انرژی(ENERWAT) می‌باشد و مرکز کارآفرینی، شتاب دهنده شریف، مرکز رشد فناوری های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف و کانون علمی-فرهنگی رسانا(دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف) و انستیتو آب وانرژی ، حامیان علمی و مالی و معنوی این رویداد هستند.

در دو روز پایانی، رقابتی هیجان انگیز بین تیم های فنی-مهندسی برگزار خواهد شد که به این صورت می باشد:

 شما باید یکی از 2 مساله اساسی صنعت در زمینه ی آب و انرژی که در بالا شما معرفی شده را انتخاب کرده و برای حل این مساله ایده پردازی کنید. شما در رویداد استارتاپ تریگر شانس تشکیل یک تیم مناسب را خواهید داشت وپس از رقابت در دو روز پایانی، این پایان راه نیست!

شما بعد از پایان چهارمین رویداد استارتاپ تریگر، وارد برنامه ی تجاری سازی می شوید که به شما در مسیر توسعه ی ایده تان کمک کرده و  برای یک ارائه ی با قدرت و موثر در برابر سرمایه گذاران حوزه ی آب و انرژی آماده خواهید شد. این ارائه ها در سمینار پیوند آب و انرژی شریف خواهند بود که به همت انستیتو آب و انرژی دانشگاه  صنعتی شریف و کانون علمی فرهنگی رسانا در اسفند ماه 1394 در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد. 

 چه کسانی می‌توانند در این رویداد شرکت کنند؟

با توجه به تخصصی بودن چهارمین رویداد استارتاپ تریگر با موضوع آب و انرژی، شرکت کنندگان باید واجد شرایط زیر باشند:

  • محدودیت سنی: 18 تا 35 سال
  • محدودیت پیشینه: دانشجویان ویا فارغ التحصیلان مقطع تحصیلات تکمیلی در رشته های فنی-مهندسی و علوم پایه اولویت دارند

هزینه شرکت در این رویداد به شرح زیر است:

  • دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف 50/000 تومان
  • دانشجویان سایر دانشگاه‌ها 70/000 تومان
  • سایر افراد 100/000 تومان

(لازم به توضیح است که هزینه بالا پوشش‌دهنده تمامی خدمات ارائه شده در رویداد است)

تاریخ های مهم:

94/08/04: شروع ثبت‌نام رویداداستارتاپ تریگر۴ با موضوع آب وانرژی

94/08/21: پایان زمان ثبت‌نام

94/08/24: معرفی 50 نفر منتخب و تماس تلفنی با ایشان برای نهایی شدن ثبت نام

94/08/30: شروع رویداد استارتاپ تریگر۴ با موضوع آب وانرژی

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و ثبت نام به نشانی http://setak.sharif.ir مراجعه فرمایید.