مرکز رشد شريف صفحه نخست

برگزارى نمايشگاه دستاوردهاى خانواده فناورى شريف در پنجاهمين سال تأسيس دانشگاه

دانشگاه صنعتی شریف به عنوان برترین دانشگاه مهندسی کشور همواره مورد توجه مدیران و تصمیم­گیران کشور بوده است و چه بسا این افراد خود یکی از اعضای وابسته به دانشگاه صنعتی شریف هستند. توجه به این موضوع از یک طرف و ایجاد یک شبکه یکپارچه از خانواده فناوری شریف و شناسایی پتانسیل­ها و توانمندیهای آن، می­تواند موجب رشد و توسعه ارتباط با سازمانها و نهادهای گوناگون و اخذ پروژه­های کلان کشور،گردد.

در همین راستا و با توجه به موفقیت حاصله در نتیجه فعالیت‌های انجام شده توسط اساتید و فارغ‌التحصیلان دانشگاه جهت ثروت‌آفرینی و ایجاد شرکت‌های دانشی و فناور، دانشگاه صنعتی شریف قصد دارد تا شبکه‌ای متشکل از شرکت‌های فناور برخاسته از این دانشگاه با عنوان «خانواده فناوری شریف» ایجاد نماید تا ضمن ارائه خدمات به این شرکت‌ها، به معرفی آنها و دستاوردهایشان بپردازد.

به همین منظور و در اولین گام، «نمایشگاه دستاوردهای خانواده فناوری شریف» که توسط اعضای خانواده شریف (دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و اساتید) شکل گرفته و یا مدیریت می‌شوند در تاریخ 26 و 27 آبان ماه 94 در محل دانشگاه برگزار خواهد شد.

با توجه به رویکردهای کلیدی دولت در جهت حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، این نمایشگاه مورد بازدید مسئولین و متولیان توسعه فناوری و حامیان شرکت‌های دانش‌بنیان کشور قرار خواهد گرفت و فضای مناسبی جهت ارایه دستاوردهای فناورانه شرکت‌ها فراهم می‌نماید. همچنین لازم به ذکر است که دانشگاه بخش عمده هزینه برگزاری نمایشگاه را تقبل نموده و برنامه‌های متنوعی نیز جهت هم‌افزایی و استفاده از تجربیات و توانمندی‌های این شرکت‌ها و بازدید فارغ‌التحصیلان و دانشجویان طراحی نموده است.

علاقمندان جهت حضور در این نمایشگاه به نشانی ‌http://stfp.sharif.ir/ مراجعه و یا با شماره تلفن 5-66028963 (دبیرخانه نمایشگاه) تماس حاصل فرمایند.