مرکز رشد شريف صفحه نخست

آغاز به كار رويداد "استارتاپ‌ تريگر" در دانشگاه صنعتى شريف از دوم اسفند 93

رویداد "استارتاپ‌ تریگر" به صورت فشرده در طی شش روز از تاریخ 2 الی 8 اسفندماه سال جاری به استثناء روز دوشنبه، در محل سالن چندمنظوره‌ی دانشگاه شریف برگزار می شود.
این رویداد در دو بخش IT و فنی-مهندسی برگزار می‌شود و در آن، آموزش‌های ضروری برای تبدیل ایده‌ به یک استارتاپ(تیم نوپا) خوب فراهم می‌شود. همچنین در طول رویداد از طریق برنامه‌های متفاوت فرآیند تیم سازی ممکن خواهد شد. شرکت‌کنندگان می‌توانند هم‌تیمی‌های توانمندی برای خود را پیدا کنند و یا به تیم‌هایی با ایده‌های جذاب، ملحق شوند.
بنا بر این گزارش؛ برنامه‌های 4 روز اول شامل 4 کارگاه‌؛ طراحی مدل کسب‌وکار، چالش‌های هدف‌گذاری و کارتیمی، داستان شکست و نحوه ارائه ایده، Fastmeeting (ملاقات سریع) و تیم‌سازی است.
هم‌چنین در دو روز پایانی یک هکتان(Hackathon) برپا می‌شود و به تیم‌ها مکان استقرار و مشاوره لازم برای طرح یک مدل کسب‌وکار ساده و همچنین تهیه‌ی نمونه‌ی اولیه(prototype)، داده خواهد شد.
لازم به ذکر است داشتن دانش برنامه‌نویسی برای این قسمت ضروری نیست. در انتهای رویداد، تیم و ایده‌ها توسط داوران مورد سنجش قرار گرفته و به تیم‌های برتر جوایزی جمعاً به مبلغ 5 میلیون تومان اهداخواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این رویداد به سایت setak.sharif.ir مراجعه نمایند.