مرکز رشد شريف صفحه نخست

برگزارى رويداد كارآفرينى «استارتاپ ويكند» در دانشگاه صنعتى شريف (4 تا 6 تيرماه)

مركز كارآفرينى دانشگاه شريف با همكارى بنياد ملى نخبگان، پارك علم و فناورى پرديس و كانون كارآفرينى ايران اقدام به برگزارى رويداد جهانى «استارتاپ ويكند» در تهران مى‌نمايد.

اين برنامه سه روزه در تاريخ 4 الى 6 تير در دانشگاه صنعتى شريف برگزار مى‌گردد.

استارتاپ ويكند يك رويداد آموزشى-تجربى است كه در ۳ روز متوالى (در انتهاى هفته) برگزار مى‌گردد. در اين برنامه شركت‌كنندگان پرانگيزه اى شامل برنامه نويسان، مديران تجارى، بازارياب‌ها و طراحان گرافيك گرد هم مى‌آيند تا طى ۵۴ ساعت ايده‌هايشان را مطرح كنند، گروه تشكيل بدهند و هر گروه ايده‌اى را اجرا كند. شركت‌كنندگان طى اين رويداد با آخرين متدهاى تجارى‌سازى اختراعات و نوآورى‌ها آشنا خواهند شد.

همچنين شركت‌كنندگان در اين رويداد ضمن آشنايى و ايجاد ارتباط با كارآفرينان با تجربه، در انتهاى رويداد پروژه‌هاى خود را تحت آموزش اصول سخنرانى به سرمايه‌گذاران ارائه مى‌نمايند.

و نيز دانشگاه شريف در راستاى اهداف عاليه‌ى آموزشى خود از طرح‌ها و ايده‌هاى مرتبط با موضوع آموزش اينترنتى و موبايلى استقبال مى‌كند.

اين رويداد در سطح جهانى توسط شركت هاى معتبرى همچون گوگل، پارك تجارى مايكروسافت و آمازون مورد حمايت قرارگرفته است.

پيشنهاد ويژه براى دانشجويان شريف: با حمايت مركز كارآفرينى دانشگاه شريف حضور در اين رويداد براى دانشجويان شريف با 66% تخفيف انجام مى‌شود. علاقمندان بايد از طريق وب‌سايت tehran.startupweekend.ir و با كد تخفيف sharif93 ثبت نام را تكميل نمايند.