پیام های تسلیت وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و هیأت رئیسه دانشگاه شریف در پی سقوط هواپیمای مسافری

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی، جان باختن تعدادی از هموطنان عزیز و جمعی از دانش‌آموختگان گرانقدر دانشگاه‌های کشور را در سانحه سقوط هواپیمای مسافربری تسلیت گفت. 

متن کامل پیام تسلیت وزیر علوم به شرح زیر است:
 
«کُلُّ نَفْسٍ ذائِقَهُ الْمَوْتِ ثُمَّ إِلَیْنا تُرْجَعُون»
سانحه دلخراش و تکان‌دهنده سقوط هواپیمای مسافربری متعلق به خطوط هوایی اوکراین که به جان باختن سرنشینان، جمعی از هموطنان و تعدادی از دانش‌آموختگان عزیز دانشگاه‌های کشور منجر شد، موجی از تأثر خاطر و تألم قلبی را به همراه آورد و ملت شریف ایران را در سوگی عظیم فرو نشاند.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های محترم این عزیزان و همچنین جامعه علمی و دانشگاهی کشور؛ از خداوند متعال برای درگذشتگان غفران الهی و علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل آرزومندم. 

 

پیام تسلیت هیات رئیسه دانشگاه شریف

اوست زنده پاینده
با قلبی اندوهناک، درگذشت جمعی از عزیزان دانشگاه صنعتی شریف در سانحه سقوط هواپیما را به اطلاع می‌رسانیم. همه ما داغدار فقدان فرزندان رشیدمان هستیم. عزیزانی که سرمایه‌هایی ارزشمند برای میهن عزیزمان بودند و آینده، امیدها به آنان بسته بود. این ضایعه را به خانواده‌های محترمشان، همکلاسی‌ها، استادان و خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی شریف تسلیت می‌گوئیم و از درگاه خداوند مهربان، صبری شایسته چنین مصیبتی برای همگان خواستاریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *