حضور مرکز رشد فناوری های پیشرفته دانشگاه شریف در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش‌، فناوری و فن بازار

حضور مرکز رشد فناوری های پیشرفته دانشگاه شریف در غرفه پارک علم و فناوری شریف در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش‌، فناوری و فن بازار که در تاریخ  ۲۶ تا ۲۹ آذرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. در این نمایشگاه که با شعار «پژوهش اثربخش، فناوری ارزش‌آفرین، رونق تولید» برگزار شد سه واحد فناور مرکز رشد نیز شرکت کردند و آخرین دستاوردهای فناورانه خود را ارائه دادند.

در روز اول نمایشگاه، غرفه مرکز رشد و پارک علم و فناوری شریف میزبان « آقای دکتر موحدی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف» بود، آقای دکتر موحدی از استارت‌آپ‌های حاضر در غرفه بازدید کردند.

در روز دوم نمایشگاه «آقای دکتر مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران» از غرفه مرکز رشد و پارک علم و فناوری شریف بازدید کردند و با واحد های فناور مستقر در مرکز رشد شریف در حوزه خدمات شهری آشنا شدند.

در ادامه نمایشگاه و در روز سوم «آقای مهندس دهبیدى‌پور، رئیس پارک علم و فناورى شریف، آقای دکتر فخارزاده، مدیر مرکز رشد شریف، آقاى مهندس حسینى، مدیر شتابدهنده شریف» به غرفه آمدند و با تیم‌ها و استارت‌آپ‌های حاضر به گفتگو پرداختند.

همچنین در این روز اقای دکتر فخارزاده مدیر مرکز رشد شریف از غرفه های شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویر احمد و پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی بازدید به عمل آوردند.

در روز پایانی نمایشگاه «آقاى دکتر پیمان صالحى، معاون نوآوری و تجاری‌سازی معاونت علمى و فناورى ریاست جمهورى» و «آقاى دکتر حسن زمانی، مشاور و معاون دفتر ریاست مجلس شوراى اسلامى» از غرفه مرکز رشد و پارک علم و فناوری شریف بازدید کردند.

معرفی سه واحد فناور مستقر در مرکز رشد در بیستمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری:

  • شرکت آرسین تابش نگاران فناور با حوزه فعالیت: بومى‌سازى تجهیزات آزمایشگاهى پیشرفته در حوزه اپتیک
  • محصول ارائه شده در نمایشگاه: دستگاه فوتو فریزر(تصویر بردارى PIV)
  • آزمایشگاه بیت‌بان با حوزه فعالیت: ارائه پلتفرم تحلیل بدافزار
  • شرکت ابر پاک بوم شریف(گرافینا) با حوزه فعالیت: محصولات فوتو کاتالیست نانوساختار با قابلیت تصفیه هوا

محصول ارائه شده در نمایشگاه: دستگاه تصفیه هوا، پرده و لامپ تصفیه هوا، ضدعفونى کننده محیط و از بین برنده عفونت‌هاى بیمارستانى

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *