اختتاميه دهمين جشنواره سراسرى كارآفرينى و توسعه كسب ‌و كار شريف

اختتامیه دهمین جشنواره سراسرى کارآفرینى و توسعه کسب ‌و کار شریف

به گزارش روابط عمومی، جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار رویدادی است که به اهتمام مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شده، است .
این رخداد، در ادامه برگزاری موفق نه دوره قبلی جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف بوده که در این دوره به صورت کشوری، توسعه یافته و در بخش‌ها و حوزه های مختلف برگزار شد.
در مراسم اختتامیه دهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف دکتر مجتبی موحدی مدیر مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف طی سخنانی به تاریخچه برگزاری نه دوره قبلی این جشنواره اشاره کرد و توضیحاتی راجع به انتخاب و ارزیابی برگزیدگان برتر ارایه کرد.
وی گفت: جشنواره کار آفرینی شریف عرصه‌ای است برای ارائه دستاوردهای فنی- پژوهشی دانشجویان، دانش‌آموختگان، اساتید دانشگاه ها، کارآفرینان، صاحبان ایده های کسب و کار و از سوی دیگر فضایی است برای طرح نیازمندی‌های صنعت، که نهایتاً از رهگذر سرمایه‌گذاری صنعت در کسب‌و‌کارهای دانش‌بنیان، فرصتی را برای همکاری موثر و نظام‌مند صنعت و دانشگاه فراهم می‌آورد.
وی افزود: هدف اصلی ما از برگزاری این جشنواره این است که صاحبان ایده و کارآفرینان را به سرمایه گذاران معرفی کنیم، یعنی تلاش ما بر این است که در پایان بتوانیم با جذب سرمایه، طرح های برگزیده را به مرحله ی تجاری سازی برسانیم
در ادامه برنامه نیز مهندس محمد مهدی صادق مدیر عامل شرکت سداد و مهندس مصطفی ثابتی مدیر مرکز فینتک بانک انصار به عنوان از حامیان جشنواره نکاتی را مطرح کردند.
خاطر نشان می شود: مراسم اختتامیه دهمین دوره از این جشنواره در دو بخش شامل ایده‌ – طرح نو آورانه و استارتاپ‌ها برگزار گردید و ایده ها و طرح های شرکت کننده در هر سرفصل بطور جداگانه داوری و ارزیابی شد و برگزیدگان هر حوزه مورد تقدیر قرار گرفت.
گفتنی است: تیم‌های راه‌یافته به مرحله نهایی در حضور داوران، سرمایه‌گذاران و اعضای هیئت‌علمی به ارائه طرح و ایده خود پرداخته و درنهایت از میان آنها 3 تیم اوتی چر، بهزی و اسمارت وای فای از بین استارتاپ ها به عنوان 3 تیم برتر در بخش استارتاپ ها انتخاب شدند و همچنین 3 طرح برتر انتخاب و 2 طرح نیز ازسوی هیات داوران شایسته تقدیر معرفی شد.

اختتامیه دهمین جشنواره سراسرى کارآفرینى و توسعه کسب ‌و کار شریف

اختتامیه دهمین جشنواره سراسرى کارآفرینى و توسعه کسب ‌و کار شریف

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *